Dzień bezpłatnych diagnoz

25 lutego 2022

        Dzień bezpłatnych diagnoz  logopedycznych w poradni  4 marca 2022 r.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. (piątek) od godz. 8:00 do 16:00 w budynku Poradni przy ulicy Chyszowskiej 3 w Tarnowie.

            Specjaliści logopedzi i neurologopedzi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Tarnowie uprzejmie informują o możliwości skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. od godz. 8:00 do 16:00 w budynku przy ulicy Chyszowskiej 3.

Oferujemy fachową pomoc zarówno dzieciom i młodzieży z zaburzeniami komunikacji słownej, jak i rodzicom/opiekunom, którzy mogą otrzymać wskazówki dotyczące profilaktyki logopedycznej, eliminowania niewłaściwych nawyków i zachowań  językowych oraz wspomagania i stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich dzieci.
Oferta skierowana jest do  dzieci  i młodzieży uczęszczających do wszystkich placówek oświatowych znajdujących się na  terenie miasta Tarnowa oraz ich  rodziców i opiekunów. Konsultacje logopedyczne dotyczą także małych dzieci, które nie są jeszcze objęte opieką w żłobku lub wychowaniem przedszkolnym, a których rodzice/opiekunowie zameldowani są w Tarnowie.

Prosimy o wcześniejszy kontakt celem rejestracji – telefon 14 655 99 95
do 28.02.2022 r. w godz. od 8:00 do 16:00.

Przy wejściu do Poradni należy założyć maseczkę i zdezynfekować ręce

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

RODZICÓW/OPIEKUNÓW WRAZ Z DZIEĆMI

 

Powiązane wpisy

Konkurs plastyczny – Najpiękniejszy różniec
KONKURS  PLASTYCZNY NAJPIĘKNIEJSZY RÓŻANIEC Cele konkursu:            – rozbudzenie umiłowania modlitwy różańcowej u dzieci            – pobudzenie wyobraźni i pomysłowość  …
Czytaj więcej
Zmiana terminu Pikniku Pożegnanie Lata
Informujemy, o  zmianie terminu  Pikniku Pożegnanie Lata – 6 październik (czwartek) godz. 15.00 
Czytaj więcej
Festiwal Nauki i Techniki
Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa wraz z Tarnowskim Centrum Kultury, organizuje trzydniowe wydarzenie o charakterze naukowo-edukacyjnym, pn. „Festiwal Nauki i Techniki”, który odbędzie się…
Czytaj więcej
Sportowykonieclata
Drodzy Rodzice jeśli nie macie pomysłu jak spędzić czas wolny z dziećmi  w sobotę to polecamy: #SPORTOWY KONIECLATA
Czytaj więcej
Drodzy Rodzice !!!!!                               Serdecznie zapraszamy na zebranie informacyjno – organizacyjne,…
Czytaj więcej
Profilaktyka
List Pani Marzeny Machałek – Sekretarza Stanu w Ministerstwie Edukacji i Nauki skierowany do dyrektorów szkół, rodziców i uczniów.-4 GRYPA a Dzieci, ulotka-1 GRYPA a…
Czytaj więcej