Dzień bezpłatnych diagnoz

25 lutego 2022

        Dzień bezpłatnych diagnoz  logopedycznych w poradni  4 marca 2022 r.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. (piątek) od godz. 8:00 do 16:00 w budynku Poradni przy ulicy Chyszowskiej 3 w Tarnowie.

            Specjaliści logopedzi i neurologopedzi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Tarnowie uprzejmie informują o możliwości skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. od godz. 8:00 do 16:00 w budynku przy ulicy Chyszowskiej 3.

Oferujemy fachową pomoc zarówno dzieciom i młodzieży z zaburzeniami komunikacji słownej, jak i rodzicom/opiekunom, którzy mogą otrzymać wskazówki dotyczące profilaktyki logopedycznej, eliminowania niewłaściwych nawyków i zachowań  językowych oraz wspomagania i stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich dzieci.
Oferta skierowana jest do  dzieci  i młodzieży uczęszczających do wszystkich placówek oświatowych znajdujących się na  terenie miasta Tarnowa oraz ich  rodziców i opiekunów. Konsultacje logopedyczne dotyczą także małych dzieci, które nie są jeszcze objęte opieką w żłobku lub wychowaniem przedszkolnym, a których rodzice/opiekunowie zameldowani są w Tarnowie.

Prosimy o wcześniejszy kontakt celem rejestracji – telefon 14 655 99 95
do 28.02.2022 r. w godz. od 8:00 do 16:00.

Przy wejściu do Poradni należy założyć maseczkę i zdezynfekować ręce

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

RODZICÓW/OPIEKUNÓW WRAZ Z DZIEĆMI

 

Powiązane wpisy

Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych
ZAPRASZAMY Spotkanie organizacyjne dla rodziców dzieci nowo przyjętych 6 czerwca 2023 r. o godz.16.00 (wtorek).
Czytaj więcej
Życzenia Wielkanocne
Zdrowych, Pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją i miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół oraz wesołego „Alleluja”.  Życzą Wszystkim…
Czytaj więcej
Zajęcia otwarte
Informacja !!!! Serdecznie zapraszamy Rodziców na zajęcia otwarte:  18.04. 2023 o godz. 15.30 – grupa I i III   19. 04. 2023 o godz. 15.…
Czytaj więcej
Skip to content