Złote drzewo życzeń.

27 września 2021
Złote drzewo życzeń.

Dzisiaj wybraliśmy się do Kina Marzenie na film pt. “O czym marzą zwierzęta?”, z którego dowiedzieliśmy się, jakim zagrożeniem dla świata zwierząt i roślin mogą być zmiany w klimacie. W drodze powrotnej zauważyliśmy wiele śladów “złotej polskiej jesieni”, a jedno z drzew dzieci nazwały Złotym Drzewem Życzeń w nawiązaniu do obejrzanego filmu.

Wyjście do kina. Złote drzewo życzeń. Złote drzewo życzeń.

Powiązane wpisy

Szukamy złotej polskiej jesieni w parku.
Podczas wycieczki do parku szukaliśmy śladów “złotej polskiej jesieni”. Udało się nam zobaczyć pięknie wybarwione kolorami jesieni drzewa, nazbieraliśmy też trochę kasztanów. Przy okazji dowiedzieliśmy…
Czytaj więcej
Surówka z jabłek i marchewki.
Ach! Cóż to za czary! Grupa BIEDRONKI zamieniła się w kucharzy i samodzielnie przygotowała surówkę z jabłek i  marchewek, przyniesionych przez dzieci.  Pracy było dużo,…
Czytaj więcej
Wycieczka na targ.
Dzisiaj wybraliśmy się na Plac Targowy zwany “Małym Burkiem”. Na straganach oglądaliśmy dorodne owoce i warzywa. Przy okazji uczyliśmy się robić zakupy. Kupiliśmy kalarepkę, kolorowe…
Czytaj więcej
Biedronki na wycieczkę na skrzyżowanie.
Przed wycieczką na skrzyżowanie przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i przejścia przez ulicę. Na wycieczce obserwowaliśmy ruch samochodów i pieszych, rozpoznawaliśmy  znaki…
Czytaj więcej
Wakacyjny pociąg.
Rysujemy pocztówki z wakacji i robimy “Wakacyjny pociąg.
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast