Zabawy dowolne

8 grudnia 2021

Zabawa jest częścią życia dziecka. Dobre zabawy rozwijają osobowość dzieci oraz ich  twórczy charakter. Dzieci powinny mieć swobodę w działalności zabawowej. Dzięki temu ma większe pole do rozwoju aktywności, pomysłowości, fantazji, a także zaradności, sprawności organizacyjnej i odpowiedzialności. Dzięki temu ma możliwość bogatszego i radośniejszego przeżycia samej treści zabawowej. Wymyślone przez nich zabawy i realizowane z własnej inicjatywy i chęci – daje większą radość, są mocniej przeżywane.

Zabawy dowolne Zabawy dowolne Zabawy dowolne

Zabawy dowolne Zabawy dowolne Zabawy dowolne

Powiązane wpisy

Urodziny Mileny
Dziś wspólnie z koleżankami i kolegami świętowała Milenka. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, samych radosnych dni i sukcesów w szkole. 
Czytaj więcej
Urodziny Jasia
Swoje siódme urodziny świętował Jaś. Życzymy wszystkiego najlepszego !!!
Czytaj więcej
Urodziny Kuby
Dziś swoje urodziny świętował Kuba. Życzymy wszystkiego najlepszego !!!     
Czytaj więcej
Zabawy w ogrodzie
Dziś korzystając z pięknej pogody wyszliśmy do ogrodu. Zabawy w piasku lubi chyba każde dziecko. Nasze przedszkolaki bawiły się świetnie. 
Czytaj więcej
Muzykowanie
Dziś w przedszkolu Dzień Muzyki – były tańce i zabawy przy muzyce, uczyliśmy się tańca poloneza i graliśmy na dzwonkach, cymbałkach. 
Czytaj więcej
Urodziny Kamila
Dziś wspólnie z koleżankami, kolegami i paniami swoje urodziny świętował Kamil – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużooo zdrówka, sukcesów w szkole!!!!   
Czytaj więcej