Surówka z jabłek i marchewki.

24 września 2021
Robimy surówkę.

Ach! Cóż to za czary! Grupa BIEDRONKI zamieniła się w kucharzy i samodzielnie przygotowała surówkę z jabłek i  marchewek, przyniesionych przez dzieci.  Pracy było dużo, ale opłaciło się, bo surówka  wszystkim bardzo smakowała! Może teraz dzieci chętniej będą pomagały  we wspólnym przygotowywaniu  zdrowych, smakowitych surówek jako dodatków do domowych posiłków? DZIĘKUJĄC Rodzicom za przygotowanie dzieciom jabłek i marchewek, zachęcamy do wspólnego “kucharzenia”. POWODZENIA I SMACZNEGO !!! 

Robimy surówkę. Myjemy owoce. Robimy surówkę.

Robimy surówkę. Robimy surówkę. Robi,y surówkę.

Robimy surówkę. Robimy surówkę.

Powiązane wpisy

Szukamy złotej polskiej jesieni w parku.
Podczas wycieczki do parku szukaliśmy śladów “złotej polskiej jesieni”. Udało się nam zobaczyć pięknie wybarwione kolorami jesieni drzewa, nazbieraliśmy też trochę kasztanów. Przy okazji dowiedzieliśmy…
Czytaj więcej
Złote drzewo życzeń.
Dzisiaj wybraliśmy się do Kina Marzenie na film pt. “O czym marzą zwierzęta?”, z którego dowiedzieliśmy się, jakim zagrożeniem dla świata zwierząt i roślin mogą…
Czytaj więcej
Wycieczka na targ.
Dzisiaj wybraliśmy się na Plac Targowy zwany “Małym Burkiem”. Na straganach oglądaliśmy dorodne owoce i warzywa. Przy okazji uczyliśmy się robić zakupy. Kupiliśmy kalarepkę, kolorowe…
Czytaj więcej
Biedronki na wycieczkę na skrzyżowanie.
Przed wycieczką na skrzyżowanie przypomnieliśmy sobie zasady bezpiecznego poruszania się po chodniku i przejścia przez ulicę. Na wycieczce obserwowaliśmy ruch samochodów i pieszych, rozpoznawaliśmy  znaki…
Czytaj więcej
Wakacyjny pociąg.
Rysujemy pocztówki z wakacji i robimy “Wakacyjny pociąg.
Czytaj więcej
Zmiana rozmiaru czcionki
Zmień kontrast