Kochamy psiaki i kociaki

15 lutego 2022

Wycieczka do sklepu w szczytnym celu – w ramach Akcji Pełna miska dla Schroniska. Dzisiaj wybraliśmy się do pobliskiego sklepu, aby zapoznać się z zawodem ekspedientki. Miłe panie chętnie odpowiadały na nasze pytania, ponadto poznaliśmy działanie kasy samoobsługowej i co najważniejsze, kupiliśmy karmę dla potrzebujących piesków i kotków z tarnowskiego Azylu.

Kochamy psiaki i kociaki Kochamy psiaki i kociaki Kochamy psiaki i kociaki

Powiązane wpisy

Jesteśmy Europejczykami
Jesteśmy Europejczykami. Wzbogacaliśmy wiedzę o Polsce i Europie – poznaliśmy kraje sąsiadujące z Polską oraz umiemy nazwać kontynent, na  którym leży nasz kraj. Wiemy także,…
Czytaj więcej
Praca plastyczna przestrzenna „Mój dom”
Praca plastyczna przestrzenna „Mój dom” Zapoznanie z różnymi rodzajami budynków mieszkalnych; nazywanie pomieszczeń w domu i określanie ich funkcji.
Czytaj więcej
Planeta Ziemia
Poszerzanie i porządkowanie wiedzy z zakresu ekologii. Rozwijanie aktywności plastycznej w pracy „Planeta Ziemia”.
Czytaj więcej
Zabawa w teatr
Zabawa z elementami dramy i pantomimy „W Teatrze”. Rozwijanie aktywności twórczej oraz umiejętności  przedstawiania utworów literackich za pomocą gestu, mimiki, ruchu.
Czytaj więcej
Wielkanocna kartka
 Wdrażanie do kreatywności podczas wykonywania świątecznej kartki. Doskonalenie sprawności w zakresie motoryki   malej i dużej.  
Czytaj więcej
W koszyczku wielkanocnym
 Wprowadzenie w świąteczny nastrój oraz budzenie przywiązania do tradycji w zabawie „Co znajduje się w koszyczku                   …
Czytaj więcej