Dzień bezpłatnych diagnoz

25 lutego 2022

        Dzień bezpłatnych diagnoz  logopedycznych w poradni  4 marca 2022 r.

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. (piątek) od godz. 8:00 do 16:00 w budynku Poradni przy ulicy Chyszowskiej 3 w Tarnowie.

            Specjaliści logopedzi i neurologopedzi z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej
w Tarnowie uprzejmie informują o możliwości skorzystania z bezpłatnych, profesjonalnych porad i konsultacji logopedycznych dnia 04.03.2022 r. od godz. 8:00 do 16:00 w budynku przy ulicy Chyszowskiej 3.

Oferujemy fachową pomoc zarówno dzieciom i młodzieży z zaburzeniami komunikacji słownej, jak i rodzicom/opiekunom, którzy mogą otrzymać wskazówki dotyczące profilaktyki logopedycznej, eliminowania niewłaściwych nawyków i zachowań  językowych oraz wspomagania i stymulowania prawidłowego rozwoju mowy swoich dzieci.
Oferta skierowana jest do  dzieci  i młodzieży uczęszczających do wszystkich placówek oświatowych znajdujących się na  terenie miasta Tarnowa oraz ich  rodziców i opiekunów. Konsultacje logopedyczne dotyczą także małych dzieci, które nie są jeszcze objęte opieką w żłobku lub wychowaniem przedszkolnym, a których rodzice/opiekunowie zameldowani są w Tarnowie.

Prosimy o wcześniejszy kontakt celem rejestracji – telefon 14 655 99 95
do 28.02.2022 r. w godz. od 8:00 do 16:00.

Przy wejściu do Poradni należy założyć maseczkę i zdezynfekować ręce

SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH ZAINTERESOWANYCH

RODZICÓW/OPIEKUNÓW WRAZ Z DZIEĆMI

 

Powiązane wpisy

Mój ulubiony święty – konkurs plastyczny
KONKURS PLASTYCZNY „ MÓJ ULUBIONY ŚWIĘTY” W konkursie mogą brać udział dzieci 5, 6 letnie z Przedszkola Publicznego Nr 14, 17 i 34 w Tarnowie…
Czytaj więcej
Życzenia
Zdrowych, radosnych Świąt Wielkanocnych, pachnących mazurkiem, kolorowych tęczowych pisanek,  mokrego Dyngusa, smacznego jajeczka, rodzinnego ciepła i wytchnienia. Wesołych Świąt!!!! Życzy dyrekcja, nauczyciele i personel
Czytaj więcej
Dzień Kolorowej skarpetki
W dniu 21 marca br. (poniedziałek) w naszym przedszkolu będziemy obchodzić Dzień Kolorowej Skarpetki Dzień solidarności z Osobami z Zespołem Downa  Prosimy o ubranie dzieciom…
Czytaj więcej
Pomagamy dzieciom z Ukrainy
Włączamy się w pomoc dla dzieci z Ukrainy. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za przekazane dary. 
Czytaj więcej
Pomagamy Ukrainie !!!!
Włącz się w pomoc dla dzieci z Ukrainy  !!! W dniach  7 – 15 marca 2022 r. realizujemy zbiórkę produktów z długim terminem przydatności: –…
Czytaj więcej
Drodzy Rodzice – Jak pomóc Ukrainie!!
Drodzy Rodzice – Jak pomóc Ukrainie!! Potwierdzenie PL – UA  
Czytaj więcej