Ciepły śnieg

14 grudnia 2021
Lepimy

Dziś wspólnie wykonaliśmy śnieg sensoryczny, zabawa nim rozwijała naszą kreatywność, pozwoliła na kształtowanie umiejętności dzielenia się. Mamo, tato! Lepienie z takiej masy wpływa na rozwijanie precyzji i płynności ruchu rąk, poprawia prawidłowy nacisk poszczególnych partii mięśniowych- przedramienia, ramion i pleców, a co najważniejsze to wspaniała zabawa. Zachęcamy do wykonania takiego śniegu w domu. Potrzebne będą tylko dwa składniki- mąka ziemniaczana oraz oliwka.

Przygotowywanie masy Robimy ciepły śnieg  Lepimy

Bawimy się ! Dzielimy się Robimy śnieg

Powiązane wpisy

Urodziny Mileny
Dziś wspólnie z koleżankami i kolegami świętowała Milenka. Życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużo zdrówka, samych radosnych dni i sukcesów w szkole. 
Czytaj więcej
Urodziny Jasia
Swoje siódme urodziny świętował Jaś. Życzymy wszystkiego najlepszego !!!
Czytaj więcej
Urodziny Kuby
Dziś swoje urodziny świętował Kuba. Życzymy wszystkiego najlepszego !!!     
Czytaj więcej
Zabawy w ogrodzie
Dziś korzystając z pięknej pogody wyszliśmy do ogrodu. Zabawy w piasku lubi chyba każde dziecko. Nasze przedszkolaki bawiły się świetnie. 
Czytaj więcej
Muzykowanie
Dziś w przedszkolu Dzień Muzyki – były tańce i zabawy przy muzyce, uczyliśmy się tańca poloneza i graliśmy na dzwonkach, cymbałkach. 
Czytaj więcej
Urodziny Kamila
Dziś wspólnie z koleżankami, kolegami i paniami swoje urodziny świętował Kamil – życzymy Ci Wszystkiego Najlepszego, dużooo zdrówka, sukcesów w szkole!!!!   
Czytaj więcej